Logistikafirma CF&S Estonia käive kasvas mullu ligi 37 miljoni euroni

21.05.2012

TALLINN, 21. mai, BNS – Eesti kapitalil põhinev logistika- ja ekspedeerimisettevõte CF&S Estonia kasvatas eelmisel aastal oma müügitulu 24 protsenti ligi 37 miljoni euroni.

 

Ettevõtte ärikasum ületas mullu kahe miljoni euro piiri ning CF&S Estonia investeeris enda teatel möödunud aastal eri liiki transpordivahenditesse üle 2,3 miljoni euro.

 

CF&S Estonia juhatuse liikme Kuno Väina hinnangul oli lõppenud majandusaasta kontsernile kõigi aegade edukaim.

 

Väina sõnul prognoosib ettevõte selleks aastaks mõõdukat kaubamahtude kasvu. "Lisaks Eestile tegutseme praegu Lätis, kuid plaanime lähitulevikus oma tegevuspiirkonda laiendada," lausus ta.

 

1997. aastal asutatud CF&S Estonia kontsern pakub logistikateenuseid, mis hõlmavad muu hulgas nii maa-, mere-,raudtee- kui ka õhutransporti ning samuti laoteenuseid. Kontsern annab kolmes riigis tööd ühtekokku 90 inimesele, Eestis tegutsevad ettevõtte kontorid lisaks Tallinnale veel Paldiskis, Pärnus ja Kundas.

 

CF&S Estonia kuulub omakorda kontserni Baltic Maritime Logistics Group, mille kaheksas riigis registreeritud ettevõtted osutavad mere-, raudtee- ja maanteeveoteenuseid ning stividori- ja sadamateenuseid . Samuti pakutakse kaupade ekspedeerimist ning laevaliinide esindamist, laevade prahtimist ja agenteerimist.

 

 

 

Tallinna toimetus, +372 610 8829,